Hakkımızda

Misyon:
Nihai kullanıcının ferforje ve demir doğrama ihtiyaçlarını gelişen ve değişen teknoloji çerçevesinde etkili, güvenli,tam zamanlı ve en ekonomik biçimde karşılayabilmektir.

Vizyon:
Üretken, yenilikçi, ilkeli, sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı yaklaşımlarımızla sektörde hitap ettiğimiz iç piyasanın haricinde dış piyasada da söz sahibi olmak.

Genel Bakış:
İşletmemiz 1986 yılında kurulmuş olup 2010 yılında 2. nesile devredilerek sektördeki faaliyetine günümüz teknoloji ve ihtiyaçlarına duyarlı olarak müşterilerimizin tüm demir doğrama ve ferforje ihtiyaçlarına zamanında, estetik, ekonomik ve güvenlik kriterlerini gözardı etmeksizin tatminkar çözümler sunarak devam etmektedir.

Hizmetlerimiz:
Gökçe Ferforje olarak; ferforje cam korkulukları, ferforje fransız balkon korkulukları, ferforje balkon korkulukları, ferforje güvenlik kapıları, ferforje bina giriş kapıları, ferforje bahçe kapıları, ferforje duvar üstü korkulukları, ferforje dekorasyon ürünleri, demir doğrama uygulamaları, ferforje sürgülü kapılar, demir konstrüksiyon uygulamaları, ferforje merdiven korkulukları, demir merdiven uygulamaları, çit uygulamaları, tel kafes uygulamaları, ferforje cumbalı korkuluklar ve  logar kapağı hizmetleri sunmaktayız.